Susitikime su Kėdainių slaugos paslaugas namuose teikiančioms komandomis – būtina darbuotojus apsaugoti nuo perdegimo

Būtina apsibrėžti, koks maksimalus darbo krūvis turėtų tekti asmens priežiūros paslaugas namuose (ASPN) teikiančių komandų nariams, siekiant apsaugoti darbuotojus nuo perdegimo ir garantuoti, jog teikiamos paslaugos yra kokybiškos ir jų suteikimui skiriama pakankamai laiko.

Tokią žinutę po susitikimo su Kėdainių ASPN paslaugų teikėjais išsinešė ministerijos atstovai.

Baigdami susitikimų su savivaldybių ambulatorinių slaugos paslaugų tiekėjais ciklą, Slaugos ir ilgalaikės priežiūros skyriaus specialistai pastebi, kad kuo savivaldybėje yra mažiau ASPN tiekėjų, kuo jų veikla yra labiau konsoliduota – tuo matomi geresni rezultatai.

29

Taip daugiau pacientų gauna paslaugas, padidėja ir jų prieinamumas, nekyla problemų užtikrinti žmogiškuosius išteklius savaitgaliais ir vakarais, tuo pačiu įstaigos dirba naudingai – kaštų ir išteklių panaudojimas tampa efektyvus ir racionalus.

Tačiau šiems rezultatams pasiekti slaugos paslaugas namuose teikiančioms komandoms reikia paramos – todėl SAM kviečia prisidėti ir savivaldybes bei kartu inicijuoti diskusijas su paslaugų tiekėjais, siekiant sėkmingai optimizuoti ASPN paslaugas, ir kad jas gautų, kuo daugiau asmenų.

Dalintis Socialiniuose tinkluose

Susiję straipsniai