Kviečiame ambulatorines sveikatos priežiūros paslaugas namuose teikiančias komandas dalyvauti nuotraukų konkurse!

Tai, ko laukėte – vėl skelbiamas slaugos namuose komandų konkursas! Jau trečią kartą kviečiame ambulatorines sveikatos priežiūros paslaugas teikiančias komandas dalyvauti nuotraukų konkurse.

Tegul kartu su jūsų besišypsančiais veidais sklinda žinia, kad asmens sveikatos priežiūros paslaugos namuose – prieinamos visoje Lietuvoje! O kas dar nežino – nuo šių metų šios paslaugos pradėtos teikti vakarais, savaitgaliais ir švenčių dienomis.

Iki balandžio 30 d. el. paštu vilma.jersoviene@sam.lt atsiųskite savo komandos nuotrauką, originaliai pristatykite komandos narius ir pasidalinkite mintimis, kas labiausiai jus motyvuoja ir įkvepia dirbti šį darbą.

Jūsų nuotraukomis ir istorijomis pasidalinsime ministerijos socialiniuose tinkluose. Daugiausiai „patinka“ mygtuko paspaudimų sulaukusio įrašo autoriai bus pakviesti atvykti į ministeriją bei apdovanoti SAM prizais!

Ankstesniuose konkursuose dalyvavusios komandos susilaukė rekordinio palaikymo bei pacientų padėkų ir nuoširdžių žodžių. Netikite? Pabandykite ir JŪS!

Dalintis Socialiniuose tinkluose

Susiję straipsniai

  • 2023-08-14

    Slaugos paslaugos namuose – nuo rugsėjo numatoma dar labiau plėsti apimtis Siekiant dar labiau padidinti slaugos namuose paslaugų prieinamumą gyventojams ir pagerinti teikiamų paslaugų kokybę, inicijuojami nauji teisės aktų pakeitimai, leisiantys didinti teikiamų paslaugų skaičių, plėsti ambulatorines slaugos paslaugas teikiančias komandas, didinti paslaugas gaunančiųjų ratą [...]

  • 2023-08-03

    Slaugytojai galės teikti pacientams savarankiškas konsultacijas Sveikatos apsaugos ministerijai patvirtinus slaugytojo konsultacijų teikimo tvarką, nuo kitų metų pradžios pacientai galės gauti ne tik šeimos gydytojo, bet ir slaugytojo konsultaciją. Slaugytojas pagal savo kompetenciją galės įvertinti paciento sveikatos būklę, paskirti tyrimus ir suteikti kitas paslaugas, o [...]

  • 2023-07-26

    Ilgalaikės priežiūros paslaugos padės gyventojams ilgiau išlikti savarankiškiems Visuomenė senėja, ligos užklumpa vis jaunesnius žmones ir tampa sunkesnės – šios ir kitos priežastys lemia, kad vis daugiau žmonių susiduria su sunkumais užtikrinant savo kasdienius poreikius bei dalyvaujant visuomeniniame gyvenime. Ilgiau išlikti savarankiškiems ir aktyviems padės [...]