Kviečiame ambulatorines sveikatos priežiūros paslaugas namuose teikiančias komandas dalyvauti nuotraukų konkurse!

Tai, ko laukėte – vėl skelbiamas slaugos namuose komandų konkursas! Jau trečią kartą kviečiame ambulatorines sveikatos priežiūros paslaugas teikiančias komandas dalyvauti nuotraukų konkurse.

Tegul kartu su jūsų besišypsančiais veidais sklinda žinia, kad asmens sveikatos priežiūros paslaugos namuose – prieinamos visoje Lietuvoje! O kas dar nežino – nuo šių metų šios paslaugos pradėtos teikti vakarais, savaitgaliais ir švenčių dienomis.

29

Iki balandžio 30 d. el. paštu vilma.jersoviene@sam.lt atsiųskite savo komandos nuotrauką, originaliai pristatykite komandos narius ir pasidalinkite mintimis, kas labiausiai jus motyvuoja ir įkvepia dirbti šį darbą.

Jūsų nuotraukomis ir istorijomis pasidalinsime ministerijos socialiniuose tinkluose. Daugiausiai „patinka“ mygtuko paspaudimų sulaukusio įrašo autoriai bus pakviesti atvykti į ministeriją bei apdovanoti SAM prizais!

Ankstesniuose konkursuose dalyvavusios komandos susilaukė rekordinio palaikymo bei pacientų padėkų ir nuoširdžių žodžių. Netikite? Pabandykite ir JŪS!

Dalintis Socialiniuose tinkluose

Susiję straipsniai